tahminbu
Google search engine
Google search engine
Google search engine

Sezona fırtına gibi başladık. Beşiktaş – Rizespor maçında üst oranını saçma sapan bir şekilde çok düşük veren iddaa’yı avlamayı başardık. İşe bakın ki aynı olay bir kez daha karşımıza çıktı. İddaa Bülteni ekibi olarak banko kuponlar için düşük oranlı garanti tercihler arıyoruz. Amacımız 1.40 oranlı kuponlar hazırlayarak sürekli %40 etmek. Bu taktikle oynanan dört kupondan üçünün tutması bile bizim için kazanç sağlayacak. Sürpriz kuponlar yapacak kadar çok paranız varsa size bol şans diliyorum. Garanti Maç Tahminleri : Karagümrük – Gaziantep maçında en banko tercihi bulmaya çalışacağız.

Banko İddaa Tahmini

Geçtiğimiz yıl her iki takım da lige çok iyi başlasa da ligin ikinci yarısında formlarını kaybettiler. Gaziantepspor banko iddaa tahminleri geçtiğimiz yılın en az gol yiyen takımları arasında yer aldı. Üstelik banko iddaa kuponu hücumlarda etkili oldukları maçlarda rakiplerini ezmeyi başardılar. Ligin ilk yarısında gösterdikleri yüksek performansın ardından ligin ikinci yarıda yatmaya başlamaları onlara yakışmadı. Kapasiteli bir takım. Kolay gol yemiyorlar.

Tıpkı Gaziantepspor gibi Karagümrük takımı da geçen yılın ilk yarısında oldukça başarılı bir banko iddaa tahminleri telegram nesine ve misli performans sergiledi. Lig arasında yapılan transfer tercihleri takımı olumsuz etkiledi. Onlar da tıpkı Gaziantepspor gibi ligin ikinci yarısında yatmayı tercih ettiler.

Banko kuponlarımıza deplasman takımı galibiyeti eklemiyoruz. Bu takım Barcelona bile olsa bunu yapmıyoruz. Çünkü bizim için önemli olan öncelikli olarak disiplin sahibi olmak. Bu nedenle ekip olarak sadece MS1, 1.5 Üst ve 3.5 Alt maçlarını öneriyoruz. Bu maçta en güzel tercih kuşkusuz 3.5 Alt tercihi. Çünkü Gaziantepspor kapanan ve bunu iyi yapan bir takım.

Bugün oynanacak Avrupa maçlarında Chelsea galibiyetini tercih etmeyin. Bana kalırsa hafta içi oynanan ve penaltılara kadar giden maç ve ardından yaşanan sevinç onları fazlasıyla yormuş olabilir. Rakipleri çok güçlü olmasa da ne de olsa bir İngiliz takımı. Bu kadar düşük bir orandan Chelsea galibiyeti oynamanızı önermiyorum.

Aynı şekilde Leicester galibiyeti de bana göre oldukça riskli bir tercih. Rakip Wolverhampton sadece iki yıl önce devler liginde oynadı. Oldukça başarılı bir kadroya sahipler. Ancak geçtiğimiz yıl biraz fazla defansa kapandılar. Bakalım bu yıl bize bir sürpriz hazırladılar mı?

Garanti Maç Tahminleri : Karagümrük – Gaziantep

Hepimize bol şans!

Google search engine
Google search engine
Google search engine
Önceki makaleGünlük Garanti Banko Maç Tahminleri
Sonraki makaleİddaa Maç Tahminleri – Kazanma Garantili 3 Banko Maç

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here