Fransa İddaa Tahminleri - 10 Garanti Maç Paylaştım
Google search engine
Google search engine
Google search engine

Merhaba değerli TahminBU.com okurları. Tenis dünyasının merakla beklediği turnuva başladı. Fransa’da düzenlenen Rolland Garros turnuvasında Novak Djokovic seri başı olarak yer alırken turnuvanın en büyük favorisi Nadal 3. seri başı oyuncu olmaya hak kazandı. 2. Sırada ise Medmedev bulunuyor. Uzun zaman sonra önemli bir turnuvaya katılan Federer de turnuvaya renk katacak isimlerin başında geliyor. Rolland Garros iddaa tahminleri turnuva boyunca sitemizde olacak. Tenis iddaa yorumları almak için bizi takip etmeye devam edin. Şimdi bu yazıda daha çok turnuva geneline bakacağı. Uzun vadeli iddaa tahminleri üzerinde duracağız. Fransa Açık Tenis Garanti İddaa Tahminleri

Fransa Açık Şampiyonu Kim Olacak?

Rolland Garros için favori her zaman Nadal’dır. Bu yüzden bu turnuvada da İspanyol raket kuşkusuz ki en büyük şampiyonluk adayı. Aynı şekilde Novak Djokovic de kupayı evine götürebilir. Daha önce bu kupayı bir kez kazanan Rpger Federer bu kupada oynadığı maçlardan zevk almaya baksa iyi olur. Çünkü bu turnuvada ona şans vermiyorum Fransa Açık Tenis Garanti İddaa Tahminleri olacak.

Neden Nadal? Nadal’ın çok ilginç bir hikayesi var. Çocuk yaşta tenise başlıyor. Amcası Tony Nadal ona tenis öğretirken çok ilginç bir öneride bulunuyor. Raketi sol eliyle tutmasını istiyor. Evet Nadal aslında solak değil. Her ne kadar sol eliyle tenis oynasa da Nadal normal hayatta tıpkı birçok diğer tenisçi gibi sağ elini kullanıyor. Sol eliyle tenis oynama fikri Nadal’a çok şey kazandırdı. Bununla birlikte bu turnuvada favori olmasının nedeni bu değil.

Nadal güçlü kolları ve olağanüstü yeteneği sayesinde toplara spin verme konusunda bir canavar. Yani topa vurduktan sonra topun aşırı derecede hızlı bir şekilde kendi etrafında dönmesini sağlıyor. Topa düz vurduğunuzda top dönmeden ilerler. Ancak raketle topa vururken bir raketi son adan bir yöne çevirirseniz top dönerek ilerler.

Dönerek ilerleyen top yere değer değmez sıra dışı bir yere doğru gider. Nadal genelde topları yukarı gidecek şekilde vuruşlar tercih ediyor. Yani Nadal’ın vurduğu top yere değdikten sonra yukarı doğru fırlıyor. Peki bu ne alama geliyor?

Fransa Açık Tenis Garanti İddaa Tahminleri

Yere çarparak havalanan bir topu çizgide karşılamak oyuncular için yorucu bir iştir. Hele ki maç boyunca aynı vuruşla karşılaşırsanız bu sizin için iyice yıpratıcı olabilir. Nadal bu vuruşu maç boyunca tekrarlayana ender tenis oyuncularından biri. Bu yüzden bu kupayı yıllardır o kazanıyor. Aynı şekilde Thiem de spin gücü kuvvetli oyuncular arasında bulunuyor. Zvererv de bu konuda başarılı bir tenisçi. Buna karşılık bu vuruşu maç boyunca deneme konusunda Nadal kadar ileri gidemiyorlar.

Federer ise bu konuda yok denecek kadar kötü bir vuruş stiline sahip. Diğer vuruşlarda dünyanın en iyisi olan başarılı tenis oyuncusu iş spin vuruşa gelince aşağı sıralarda yer alıyor. Djokovic de aynı şekilde çok iyi bir spin oyuncusu değil. Zaten bu yüzden bu iki oyuncu toprak kortta Nadal kadar başarılı olamıyor. Çünkü spin vuruş sadece toprak kortta işe yarayan bir vuruş biçimi. Sert korta ya da çim kortta işe yaramıyor. Bu kortlarda düz ve teknik vuruşlar daha çok puan kazandırıyor.

En iyi tenis iddaa taktikleri spin vuruş hızları

Yukarıda gördüğünüz listede hem forehand ham de backhand için ortalama spin hızları veriliyor. Nadal ve Thiem burada üst sağ köşeye girmeyi başaran yegane isimler. Bununla birlikte Fognini, Tsipisas ve Dimitrov’un da ne kadar iyi spin oyuncuları olduğunu görüyoruz. Bu tabloya bakarak bahis yapmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde başarılı iddaa kuponu yapabilirsiniz. Bizi Facebook sayfamızdan takip etmeyi de ihmal etmeyin. Bu şekilde son haberleri alın. Fransa Açık Tenis Garanti İddaa Tahminleri

Hepimize bol şans!

Google search engine
Google search engine
Google search engine
Önceki makaleAvrupa Kupası İddaa Tahminleri
Sonraki makaleTenis İddaa Nasıl Oynanır – Tenis İddaa Kuraları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here