Google search engine
Google search engine
Google search engine

Banko maç veren siteleri diğer bir deyişle şikeli maç veren yabancı blog siteleri bulmak 2019 yılında gerçekten zor oluyor ama stahmin.com yazarı olarak ben sizin için bu siteleri araştırdım ve listeledim yapmış olduğum bu araştırmaya göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü bu şikeli maç verenler size çok para kazandırabilir. Açıkçası bedava maç veren siteleri bulmak gerçekten zor oldu daha doğrusu bu gibi siteleri bulmak gerçekten çok ama çok zor bir iştir.

Zor olmasının bir sebebi var tabi ki çok para kazandırması. Tabi piyasada çok fazla sahtekar dolandırıcı şikeli maç blogları site var ve ben bunların arasından size en güvenilir olanları buldum ve bir liste hazırladım. Bazılarına türkiyeden erişim yasağı var VPN ile girmeniz gerekebilir ama bu siteler 0 güvenilir sitelerdir. Ve eminim ki bu siteler sayesinde çok kazanacaksınız bana güvenin ve kazanmaya başlayın o zaman hadi başlayalım. İşte en banko maç veren siteler.

Şikeli Maç Veren Yabancı Bloglar 2019 Listesi

Arkadaşlar ben aşağıya sadece 3-5 site adresi yazıyorum ama yazı ilgi görür yani yorum yaparsanız sizlerler paylaşacağım çok site adresi var. ücretsiz maç tahmini veren yabancı siteler bunlar birde bunların ücretli olanları var, facebook şikeli maç verenler i demiyorum bak onlar tab bi dolandırıcı, benim bahsettiğim siteleri görmek için yazıya yorum yapın.

  • VITIBET.COM 

vıtıbet.com da futboldan buz hokeyine her türlü spor var bu site güvenilir bir site ve verdiği tüyolar ve şikeler tutuyor bu siteyi size kesinlikle tavsiye ederim. Dünyadaki tüm ülkelerdeki spor maçlarının hepsi var neredeyse. Her türlü bilgiyi maçın kaç kaç biteceğini hangi yarıda atılacağını veya basketbolda hangi periyot kaç kaç bitecek her şeyi gösteren bir site girmenizde fayda var. Garanti maç veren sitelerden.

  • BET 365

Bet 365’i daha önce duymuş olabilirsiniz popüler bir site ve öneririm kesinlikle güvenilir ve sahte site değil yani güvenerek iddia oynayabilirsiniz gerçekten harika bir site. Ve size çok kazandıracağından eminim. Ben şahsen buradan maç tahminleri alarak binlerce lira kazandım size de şiddetle tavsiye ederim. Bu siteyi ilk gördüğümde bende kesin sahte sitedir buradan hayır gelmez diye düşündüm ama tam aksi oldu. Sizde bir göz atın çok kazanacağınıza eminim. Ücretsiz maç veren siteler size çok kazandıracak.

  • FOOTYİNFOMER.COM 

Footyinfomer den çok kazandığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Bu sitedeki en önemli özellik kullanım kolaylığı harika gerçekten tasarımı da çok hoş peki güvenilir mi derseniz kesinlikle güvenilir ama vpn ile girmeniz gerekebilir benim en sevdiğim sitelerden bir tanesi o yüzden bu listeye ekledim. Size de çok kazandıracağına eminim. Bence siz bir göz atın bu siteye de. Bu siteyi ilk başlarda zor buldum ve buna da pek güvenmedim ama gerçekten çok güvenilir bir site ve şikeli maç veren sitelerden.

  • BET FEAR

Bet fear bet 365 in ortağı. Yani bet 365’e ne kadar güveniyorsanız bet fear a da o kadar güvenebilirsiniz. Açıkçası bu siteleri bulmam zor oldu piyasada sahtekar çok ama araya araya buldum. Ve kesinlikle çok güvenilir bir site bet fear a güvenebilirsiniz kesinlikle size çok kazandıracak sitelerden ve şikeli maç veren yabancı sitelerden.

  • TAHMİNGOLD.COM 

Bu site gerçekten ama gerçekten bir harika kullanım kolaylığı neredeyse 0 doğru tahmin veya şike ne demek isterseniz kesinlikle güvenilir bu siteyi yeni keşfettim ve gerçekten çok güzel bir site kesinlikle öneririm. Bence bir göz atın çok kazanacağınıza eminim. Bir göz atmaktan bir şey kaybetmezsiniz. Şikeli maç veren yabancı siteler 2019 in en iyi maç veren sitelerinden.

Garanti Maç Veren Siteler

Bazı yabancı blog maçları veren siteler belirli bir ücret karşılığında garanti maç vermektedir bu maçlar alıcılarına %100 kazandırmaktadır ancak maç satın alacağınız siteyi seçerken dikkatli olmalısınız çünkü şuan şikeli maç satan sitelerin nerede ise %90 ı yalancı, para tuzağı sitelerdir.

Eğer güvenilir garanti maç satışı yapan site arıyorsanız bu yazımıza yorum bırakın sizlere daha önce garanti maç veren sitelerden aldığım site adreslerini burada paylaşayım, Bir yorum yapmanız yeterli.

Google search engine
Google search engine
Google search engine
Önceki makaleŞikeli Maçlar Nasıl Bulunur? İşinize Yarayacak 10 Şikeli Maç Taktiği!
Sonraki makaleİddaa Taktikleri 2021 – Kazanmanın Sırları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here